CDH38D09NP-1R2MC Sumida America Components Inc.
CDH38D09,38D09SHP,LD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 1.35A 140 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук