CDH38D09NP-1R5MC Sumida America Components Inc.
CDH38D09,38D09SHP,LD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.25A 160 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук