CDH38D11BNP-1R5MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 2.05A 79MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.150" W (5.20mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 79mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.27A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.05 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.05A 79MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.150" W (5.20mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 79mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.27A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.05 A.