CDH38D11DLDNP-100MC Sumida America Components Inc.
CDH3811DLD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.150" W (4.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.150" W (4.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 310mOhm, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 880 mA.