CDH38D11SNP-2R2MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11S.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 1.84A 102.5 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук