CDH3D13SHPNP-1R5MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.8A 102.5 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук