CDH3D13SHPNP-4R7MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.2A 201.8 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук