CDH3D13SHPNP-6R8MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 1A 323.8 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук