CDH3D13SNP-100MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1A 340 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук