CDH3D13SNP-1R2MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 2.55A 75 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук