CDH3D13SNP-3R6MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.6UH 1.65A 150 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук