CDH53NP-151JC
CDH53NP-151JC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150UH 310MA 2.4OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 310 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 310MA 2.4OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 310 mA.
Інші пропозиції CDH53NP-151JC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-151JC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 150uH 0.31A 5% 1KHz SMD PWR IND