CDH53NP-180KC
CDH53NP-180KC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 880MA 280 MOHM
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CDH53NP-180KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-180KC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 18uH 0.88A SMD PWR IND