CDH53NP-181JC
CDH53NP-181JC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 180UH 300MA 2.66 OHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 180uH 0.3A 5% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH53NP-181JC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-181JC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 180uH 0.3A 5% 1KHz SMD PWR IND