CDH53NP-220KC
CDH53NP-220KC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 800MA 390 MOHM
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CDH53NP-220KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-220KC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 22uH 0.8A SMD PWR IND