CDH53NP-3R3MC
CDH53NP-3R3MC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.88A 88 MOHM
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 1.88A 20% SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH53NP-3R3MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-3R3MC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 3.3uH 1.88A 20% SMD PWR IND