CDH53NP-470KC
CDH53NP-470KC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 530MA 770 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 0.53A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH53NP-470KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-470KC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 47uH 0.53A 10% 1KHz SMD PWR IND