CDH53NP-4R7MC
CDH53NP-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.68A 96 MOHM
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 1.68A 20% SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH53NP-4R7MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-4R7MC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 4.7uH 1.68A 20% SMD PWR IND