CDH63NP-121KC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 300MA 2.4OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 370mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm)
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 300MA 2.4OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 370mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm), Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.