CDH63NP-1R4MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.4UH 2.55A 35 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук