CDH63NP-330MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 590MA 660MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 660mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 680mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 590 mA