CDH63NP-3R3MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 70 MOHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук