CDH63NP-3R9MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 1.65A 92 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук