CDH63NP-5R6MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 136 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук