CDH63NP-8R2MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 1.2A 184 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук