CDH70D48NP-332KC Sumida America Components Inc.
CDH70D48.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 13.6Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 145mA
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 130 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 13.6Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 145mA, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 3.3 mH, Current Rating (Amps): 130 mA.