CDH73NP-120MC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.05A 92 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук