CDM-16008
CDM-16008 CUI Devices
cdm_16008-1776367.pdf
Виробник: CUI Devices
Speakers & Transducers speaker, 16 mm round, 3.2 mm deep, mylar, Nd-Fe-B, 400 mW, 8 ohm, 800 Hz, solder pads
на замовлення 1113 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 800Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 600 mW, Power - Rated: 400 mW, Frequency Range: 640 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Testing: 400mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDM-16008 CDM-16008 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cdm-16008.pdf Description: SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 800Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 600 mW
Power - Rated: 400 mW
Frequency Range: 640 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Testing: 400mW/100mm