CDPH28D11FHF-1R5NC
CDPH28D11FHF-1R5NC Sumida America Components Inc.
CDPH28D11F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.74A 86 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 1.5UH 1.74A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH28D11FHF-1R5NC CDPH28D11FHF-1R5NC Виробник : Sumida Sumida_CDPH28D11F-3051486.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 1.5UH 1.74A