CDPH28D11FHF-2R7MC
CDPH28D11FHF-2R7MC Sumida America Components Inc.
CDPH28D11F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.49A 116 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 2.7UH 1.49A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH28D11FHF-2R7MC CDPH28D11FHF-2R7MC Виробник : Sumida CDPH28D11F-3049515.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 2.7UH 1.49A