CDPQ2010NP-140M-300 Sumida America Components Inc.
CDPQ2010.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.945" L x 0.811" W (24.00mm x 20.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Inductance: 14 µH
Current Rating (Amps): 14 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.945" L x 0.811" W (24.00mm x 20.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Inductance: 14 µH, Current Rating (Amps): 14 A.