CDPQ2417NP-100MB Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.083" L x 1.043" W (27.50mm x 26.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.05mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 23A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 30 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.083" L x 1.043" W (27.50mm x 26.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.05mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 23A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 30 A.