Продукція > KEMET > CDR01BX102BKUR
CDR01BX102BKUR
CDR01BX102BKUR KEMET
CDR01BX102BKUR.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Failure Rate: R (0.01%), Capacitance: 1000 pF.