Продукція > KYOCERA AVX > CDR01BX152BKSP\250
CDR01BX152BKSP\250 KYOCERA AVX
CDR01-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SMP MLC HI-REL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Failure Rate: P (0.1%)
Capacitance: 1500 pF
Написати відгук
Description: SMP MLC HI-REL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Failure Rate: P (0.1%), Capacitance: 1500 pF.