Продукція > CUI DEVICES > CDS-4528-44L100
CDS-4528-44L100
CDS-4528-44L100 CUI Devices
cds_4528_44xx-3241055.pdf
Виробник: CUI Devices
Speakers & Transducers 45.2 square, 28.1mm deep, Nd-Fe-B, PU+paper, 4 W, 4 ?, 200 Hz, 100mm wire leads
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER, 45.2 SQUARE, 28.1MM DEE, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.780" L x 1.780" W (45.20mm x 45.20mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 200Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.106" (28.10mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 6 W, Power - Rated: 4 W, Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 84.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDS-4528-44L100 CDS-4528-44L100 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cds-4528-44xx.pdf Description: SPEAKER, 45.2 SQUARE, 28.1MM DEE
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.780" L x 1.780" W (45.20mm x 45.20mm)
Shape: Round, Square Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 200Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.106" (28.10mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 6 W
Power - Rated: 4 W
Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 84.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CDS-4528-44L100 CDS-4528-44L100 Виробник : Same Sky cds_4528_44xx.pdf Speakers & Transducers 45.2 square, 28.1mm deep, Nd-Fe-B, PU+paper, 4 W, 4 ?, 200 Hz, 100mm wire leads