CDS615WWOIP Dialight
Color: White, Warm
Size / Dimension: 615.00mm L x 50.00mm W
Type: LED Engine
Configuration: Linear Light Strip
Height: 28.00mm
Current - Max: 350mA
Написати відгук
Description: LED ENG CD WHT LNR STRP 3250K, Features: IP67, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Size / Dimension: 615.00mm L x 50.00mm W, Type: LED Engine, Configuration: Linear Light Strip, Height: 28.00mm, Current - Max: 350mA, CCT (K): 2850K ~ 3250K, Luminous Flux @ Current/Temperature: 900lm, Part Status: Obsolete.