CDS625RGBP Dialight
Виробник: Dialight
Description: LED MOD CD RGB LNR LGT STRIP
Packaging: Bulk
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Wavelength: 627nm Red, 530nm Green, 447nm Blue
Size / Dimension: 625.00mm L x 50.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Height: 28.00mm
Current - Max: 350mA
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD CD RGB LNR LGT STRIP, Packaging: Bulk, Color: Red, Green, Blue (RGB), Wavelength: 627nm Red, 530nm Green, 447nm Blue, Size / Dimension: 625.00mm L x 50.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Height: 28.00mm, Current - Max: 350mA, Part Status: Obsolete.