Продукція > AMPHENOL LTW > CDU-14BFMM-LL6A04
CDU-14BFMM-LL6A04
CDU-14BFMM-LL6A04 Amphenol LTW
CDU_14BFMM_LL6AXX.pdf
Виробник: Amphenol LTW
Sensor Cables / Actuator Cables Ceres, Middle Size, Plastic, 5A+2A, 14 pins, Female Connector, Male Contact, Straight, 2 Points Lock, Overmolded, Length 4000mm, IP66
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук