CDV30EK390GO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
STD-DIPPED.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: MICA
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.780" L x 0.252" W (19.80mm x 6.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 39 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICA, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.780" L x 0.252" W (19.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 39 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Інші пропозиції CDV30EK390GO3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDV30EK390GO3 CDV30EK390GO3 Виробник : Cornell Dubilier - CDE STD_DIPPED-1702530.pdf Mica Capacitors 39pF 2500V 2% tol