CEI122NP-150MC-H Sumida America Components Inc.
CEI122(B).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 2.3A 85 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук