CEI122NP-220MC Sumida America Components Inc.
CEI122%28B%29.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 2.3A 85 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.3A 85 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.