Продукція > ETI POLAM > CEM105.11-220V-DC
CEM105.11-220V-DC ETI POLAM
Виробник: ETI POLAM
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC + NO; 220VDC
Manufacturer series: CEM
Operating temperature: -25...55°C
Leads: screw terminals
Contacts configuration: NO x3
Integrated auxiliary contacts: NC + NO
Max. operating current: 105A
Width: 75.4mm
Height: 117mm
Control voltage: 220V DC
Insulation voltage: 1kV
Switching capacity: 55kW
Type of contactor: 3-pole
Mounting: for DIN rail mounting; on panel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC + NO; 220VDC, Manufacturer series: CEM, Operating temperature: -25...55°C, Leads: screw terminals, Contacts configuration: NO x3, Integrated auxiliary contacts: NC + NO, Max. operating current: 105A, Width: 75.4mm, Height: 117mm, Control voltage: 220V DC, Insulation voltage: 1kV, Switching capacity: 55kW, Type of contactor: 3-pole, Mounting: for DIN rail mounting; on panel.