Продукція > ETI POLAM > CEM80.11-24V-DC
CEM80.11-24V-DC ETI POLAM
Виробник: ETI POLAM
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC + NO; 24VDC; 80A
Integrated auxiliary contacts: NC + NO
Contacts configuration: NO x3
Operating temperature: -25...55°C
Height: 117.3mm
Width: 67.9mm
Max. operating current: 80A
Control voltage: 24V DC
Insulation voltage: 1kV
Switching capacity: 37kW
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC + NO; 24VDC; 80A, Manufacturer series: CEM, Leads: screw terminals, Mounting: for DIN rail mounting; on panel, Integrated auxiliary contacts: NC + NO, Contacts configuration: NO x3, Operating temperature: -25...55°C, Height: 117.3mm, Width: 67.9mm, Max. operating current: 80A, Control voltage: 24V DC, Insulation voltage: 1kV, Switching capacity: 37kW, Type of contactor: 3-pole.