CEN-100-42
CEN-100-42 MEAN WELL
CEN-100-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 95.76W 42V 2.28A LED Power Supply
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CEN-100-42
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEN-100-42 CEN-100-42 Виробник : MEAN WELL USA Inc. CEN-100-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC AC/DC 27.3-42V 2.28A