CENB1030A1403N01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
CENB1030_Series_Ds.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 14V 29W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 14V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2.1A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Power (Watts): 29 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 14V 29W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 14V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2.1A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Power (Watts): 29 W.