Продукція > BEACON EMBEDDEDWORKS > CENGPXA270-312-10-440EC
CENGPXA270-312-10-440EC Beacon EmbeddedWorks
PXA270 Card Engine Brief.pdf
Виробник: Beacon EmbeddedWorks
Description: IC MOD PXA270 312MHZ 64MB
Connector Type: SO-DIMM-144
Size / Dimension: 2.370" L x 2.670" W (60.20mm x 67.80mm)
Speed: 312MHz
RAM Size: 64MB
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Module/Board Type: MCU Core
Core Processor: PXA270
Flash Size: 64MB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MOD PXA270 312MHZ 64MB, Connector Type: SO-DIMM-144, Size / Dimension: 2.370" L x 2.670" W (60.20mm x 67.80mm), Speed: 312MHz, RAM Size: 64MB, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Module/Board Type: MCU Core, Core Processor: PXA270, Flash Size: 64MB.