CEP123NP-8R0MC Sumida America Components Inc.
CEP123.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8UH 4A 23 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук