CEP12D38-2R6MC-H Sumida America Components Inc.
CEP12D38(H)%20S-074-6080.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.6UH 8A 12.1 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук