CEPH149NP-1R0MC
CEPH149NP-1R0MC Sumida America Components Inc.
CEPH149.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 20A 1.2 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук