CEPH149NP-2R4MC
CEPH149NP-2R4MC Sumida America Components Inc.
CEPH149.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.4UH 10A 1.5 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEPH149NP-2R4MC CEPH149NP-2R4MC Виробник : Sumida search_advanced_pi_list.php?txtPartNo=CEPH149NP&ProdType=CEPH149NP Fixed Inductors 2.4uH 10A 0.0012ohms